ב.א ארונות בע"מ

המעצבים שלנו


לרגל כניסתנו לחודש אדר חידוש ושדרוג מטבחים במבצע מהפכני מהרו

שיפוץ מטבח לדירות שכורות

במידה ואתה בעל נכס ודירה שמשכיר אותה לכל המרבה במחיר, אין ספק שאחד הדברים הקריטיים ביותר שיש לכל בעל נכס זה הדאגה לעלות מדי שנה את ערך הנכס בשביל לקבל עליו תשואה גבוהה יותר, וזאת במיוחד לאור העובדה שהנדל”ן בישראל נמצא בתקופה הטובה ביותר שלו.
במידה ואתה מחזיק בדירה שלך או בנכס אותו אתה משכיר מטבח ישן שכבר עבר זמנו, אין ספק שהדבר האולטימטיבי ביותר עבורך הוא לבצע שיפוץ מטבח שיכול להיות הכי טוב שיש בעבורך, כי אחרי הכל מי אמר שצריך להוציא כל כך הרבה כסף בשביל לרכוש מטבח חדש ???
כיום אפשר לעשות את זה אחרת ובמחירים מינימאליים ולכן, שיפוץ מטבח הוא הדבר המתאים ביותר עבורך!

מה עושים בשיפוץ מטבח ?

במידה ואתה שואל את עצמך מה בעצם עושים בחידוש מטבחים, אז להלן כל התשובות!
בשיפוץ מטבח העבודה שבעצם מבצעים הינה שיפוץ של המטבח הישן בשביל להעניק לו מראה זוהר יותר וחדש הרבה יותר, בין העבודות שמבצע בעל המקצוע המגיע לבצע שיפוץ מטבח, תוכל למצוא מספר דברים עיקריים שמאפיינים בעיקר את שיפוץ המטבח , שהם: החלפת ארונות המטבח בעץ אחר חדש ובריא הרבה יותר, צביעה של המטבח בצבע חדש והענקת ברק וניקיון למטבח שיכול להיות אפילו זקוק להחלפת שיש חדש מה שמאוד הגיוני בגלל התיישנות של אותו שיש.
כמובן שבשביל לקבל את הפרטים המלאים מהי העבודה שבאמת מתבצעת בתהליך של שיפוץ מטבח, חשוב מאוד שתגיעו אלינו לחנות ותשמעו מהמקצועניים על המטבחים הטובים ביותר שיעניקו לכם את כל האפשרויות ליהנות ממטבחים חדשים ומהנים במיוחד.

כמה עולה שיפוץ מטבח ?

בדרך כלל הדבר הקריטי והחשוב ביותר בכל הנושא של רכישת מטבח חדש או לחילופין בנושא עליו אנו מדברים שיפוץ מטבח, הוא הנושא של המחירים מה שבעיקר בעלי נכסים ודירות לא אוהבים להשקיע.
אז חשוב שתדע…
שיפוץ מטבח נועד בדרך כלל לאלו שאינם רוצים להשקיע יותר מדי כסף ועלויות במטבחים חדשים, כי הרי רק אתה באמת יודע כמה שהעלויות של מטבחים חדשים יכולים להיות יקרים ולכן, חשוב שתזכור שהעלויות אינם יקרות כמו שבאמת חשבת, אף על פי שבדרך המחירים של המטבחים והעלויות נובעים ממספר סיבות וכך גם בנושא של שיפות מטבח לדירות שכורות, כגון: חומרי הגלם בהם משתמשים בשביל לשפץ את המטבח, הצבע של המטבח החדש ועוד מספר פרמטרים שכוללים בתוכם כמובן גם את זמן העבודה של אותו בעל מקצוע שלוקח פר שעה על עבודה.

איפה תוכל לעשות שיפוץ מטבח ?

במידה והחלטת לרכוש מטבח חדש ואין לך כסף והחלטת לבסוף ששיפוץ מטבח לדירה השכורה שלך הוא הדבר האולטימטיבי ביותר שתוכל לבקש בשביל עצמך, אז אין ספק שהדבר שלבטח תרצה לעשות זה להגיע אלינו לחנות או להזמין את בעלי המקצוע שלנו אלייך לדירה אותה אתה משכיר בשביל שנוכל לשפץ לך את המטבח ולהתחיל קודם כל בהצעת מחיר מרתקת ומעניינים שלא תוכל לסרב לה.
אנחנו חיים ונושמים מטבחים כבר לא מעט שנים ואנו יודעים מה אתם בתור בעלי נכסים רוצים מעצמכם ולכן, אנו ממליצים לכם בחום לפנות אלינו ויעניקו לכם באמת את הצעת המחיר האטרקטיבית אותה אתה מחפש ורוצה.

מטבחים איכותיים

רמת בטיחות – המשך מאמר

ניסיון חיובי

יש הרבה מוסדות באופן מהותי שיבטיחו אולי דלתות בעלויות לא טובים וקורצים בהחלט. עם זאת, שמה המפגש המקצועי. רצוי בכל זאת לנסות חברות הדברות חדישות ובמידה ואתם מרוצים מה זה – בעיקרון שמרבית תחרות היא באמת מבורכת. אנו מבטיחים לכל המעוניינים שאצלנו תראו אין הם דווקא את הסחורה הטובה ביותר, אלא את ההעברה האדיב הכי הרבה. המשך

רמת בטיחות – חלק ראשון

דלתות פנים באיכות הגבוהה ביותר

אם אתם תרים אחרי דלתות פנים מצוינות, הדלתות הם אלו שמעצבות הנך כל בית שאתם מארגנים איך שהמראה שלהן מקבל אופי של חשוב. יחד עם זה, רמת הבטיחות ששייכים ל הדלתות הקבוצה נחוצה עד מאוד, וכל זה מהסיבה שפעמים במבחר עצום דלתות פנים ארציות נטרקות המונחים על קטנטנים העיצוב שגורם לפציעה חמורה שהם מייצרים. המשך